• In English
 • НКЦПФР внесла зміни до порядку складання та подання інформації біржами та СРО
  опубліковано 02 вересня 2014 року о 16:36

  Національна комісія с цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) схвалила внесення змін до Положення про порядок складання та подання інформації щодо діяльності саморегулівних організацій та об'єднань професійних учасників фондового ринку та до Положення про порядок складання адміністративних даних щодо здійснення діяльності організаторами торгівлі, оприлюднення інформації та подання таких документів до Комісії. Відповідні рішення були прийняті на плановому засіданні регулятора 28 серпня 2014 року.

  «На сьогодні організатори торгівлі, саморегулівні організації та об’єднання професійних учасників подають до Комісії адміністративні дані щодо своєї професійної діяльності виключно в електронному форматі. Однак винятком є ситуація, коли на вимогу уповноваженої особи регулятора ці професійні учасники фондового ринку зобов’язані надати до Комісії відповідні дані в паперовій формі, які мають бути, серед іншого, скріплені печаткою професійного учасника», — пояснив Іраклій Барамія, т. в. о. директора департаменту регулювання діяльності торговців цінними паперами та фондових бірж НКЦПФР.

  Пан Барамія додав, що, таким чином, задля відповідності нормативно-правових актів НКЦПФР законодавству щодо спрощення порядку відкриття бізнесу, було встановлено, що паперова форма даних, яка може подаватись на вимогу до Комісії, повинна бути скріплена відбитком печатки професійного учасника лише за її наявності.

  Наразі документ підготовлено до публікації на сайті Комісії з метою оприлюднення та обговорення з громадськістю.