• In English
 • За 7 місяців ц. р. бюджет Волині виконано на 102,7%
  опубліковано 22 серпня 2014 року о 16:09

  За підсумками семи місяців 2014 року на Волині забезпечено виконання усіх зведених бюджетів районів та міст обласного значення, крім бюджету міста Луцька. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Кудрявцев у ході засідання колегії ОДА, доповідаючи про стан соціально-економічного розвитку та виконання бюджету регіону.

  За словами Сергія Кудрявцева, за цей період до загального фонду бюджетів усіх рівнів в області надійшло 2331,6 млн. грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Місцеві бюджети області за доходами загального фонду виконані на 104,4%, понад план отримано 26,5 млн. грн. Обласний бюджет виконано на 102,7%.

  Зокрема, індекс промислового виробництва у січні-червні 2014 року до аналогічного періоду минулого року сягнув 102,9% (по Україні – 95,3%). Обсяги виробництва сільськогосподарської продукції в усіх категоріях господарств області  за січень-липень цього року -  2607 млн. грн. та зросло на 7,2% до цього ж періоду 2013-го.

  Також упродовж першого кварталу 2014 року в економіку області вкладено 6,7 млн. дол. США прямих іноземних інвестицій. 80,6% від загальної суми інвестицій надійшло з країн ЄС.

  Сергій Кудрявцев також звернув увагу, що за рейтингом інвестиційної привабливості регіонів України-2014, підготовленим Міжнародним інститутом соціології на замовлення Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами, Волинь зайняла 7-му позицію в Україні. А за м’якими факторами (тобто сприйняття економічного середовища інвесторами та ефективність прийняття управлінських рішень) цього рейтингу  – 3-тє місце в державі.

  Поряд з роботою, яка ведеться у напрямку наповнення обласної казни, Волинь уже сьогодні працює над формуванням бюджету-2015. Крім цього, за дорученням голови облдержадміністрації наразі здійснюється аналіз реального фінансування регіональних програм, для того, щоб наступного року запустити ті, які найбільш важливі для громади краю.