• In English
 • Сумщина готова до опалювального сезону на 70%
  опубліковано 22 серпня 2014 року о 16:34

  Сумщина готова до опалювального сезону на 70%. Про це перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Чернявський повідомив під час всеукраїнської відеоселекторної наради щодо скорочення споживання природного газу та підготовки до опалювального сезону.

  «Обласна влада проводить заходи щодо підготовки до опалювального сезону в умовах скорочення споживання газу. Ми працюємо задля того, аби жителі Сумщини  пережило осінньо-зимовий період, маючи достатні запаси твердого палива», – зазначив посадовець.

  За словами Віктора Чернявського, на сьогодні підготовлено 372 котельні (70,3% до потреби), замінено 21 опалювальний котел на енергоефективний (70%), капітально відремонтовано 13 котлів (70,6%), підготовлено 499 кілометрів теплових мереж (70%), замінено 12 кілометрів теплових мереж (70,5%), підготовлено 58 центральних теплових пунктів місцевих рад (70%).

  «Ми працюємо з населенням, пояснюємо необхідність переходу на пічне опалення. Дані відповідні доручення щодо забезпечення громадян альтернативними видами палива, аби спокійно пережити зиму. Наразі попередня потреба у вугіллі для населення області складає понад 88 тисяч тонн, у деревині – 157 тисяч кубічних метрів», – поінформував Віктор Чернявський.