• In English
 • Мінсоцполітики: Уряд затвердив видатки, спрямовані на реалізацію державної політики з питань сім'ї та дітей
  опубліковано 21 серпня 2014 року о 10:48

  Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у держбюджеті для реалізації державної політики з питань сім’ї та дітей.

  Як повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова, виділено кошти на впровадження державної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2016 року. Відповідна програма передбачає проведення інформаційних кампаній для населення, навчальних семінарів для держслужбовців та представників ЗМІ. Крім того, зазначила Міністр, заплановані тренінги для роботодавців, а також дослідження з приводу рівня доступу до правосуддя жінок і чоловіків, які зазнали дискримінації та насильства.

  За словами Людмили Денісової, бюджетні кошти будуть спрямовані на підтримку Центру захисту дітейНаші діти”. Цей заклад нового типу був відкритий у 2008 році за сприяння недержавної неприбуткової організації Структурний осередок Німецько-Польсько-Українського товариства в Україні та за підтримки Європейського Союзу. „Центр допомагає дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах, здобути навички соціальної комунікації в атмосфері, притаманній найкращим європейським центрам захисту дітей”, – наголосила Міністр.

  Водночас, відзначила Людмила Денісова, у зв’язку з відповідними законодавчими змінами, скасовано низку раніше передбачених видатків. Зокрема, на проведення Міжнародного дитячого фестивалю „Змінимо світ на краще!”, який традиційно відбувався у Міжнародному дитячому центрі „Артек”, на заходи, передбачені Державною цільовою соціальною програмою протидії торгівлі людьми на період до 2015 року та деякі інші.