• In English
 • На Сході вже ідентифіковано понад 3,5 тисячі терористів
  опубліковано 19 серпня 2014 року о 18:14

  Про це під час брифінгу повідомив радник Міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

  З кращих фахівців МВС було створено спільні слідчо-оперативні групи. Наразі правоохоронці задокументували діяльність трьох незаконних збройних формувань, які були створені на території Луганщини під головуванням А. Мозгового, В. Болотова та М. Козіцина.

  Так, в період з квітня 2014 року по теперішній час на території Луганської області зареєстровано майже 800 злочинів, скоєних незаконними бандформуваннями вищезгаданих ватажків. З них: Болотова - понад 320 злочинів, Козіцина - майже 320 злочинів та Мозгового - понад 80.

  - Вжитими заходами правоохоронцями встановлено понад 1800 осібчленів вищезазначених незаконних збройних формувань, - зазначив Зорян Шкіряк. – З них підконтрольних Болотову - більше 600 осіб, Козіцинубільше 500 осіб та більше 400 осіб - Мозговому. Всі особи ідентифіковано, багатьом висунута підозра. Значна кількість терористів оголошена в розшук, іншізатримані.

  За словами радника Міністра, на Донеччині ідентифіковано понад 1500 осіб, які входили до бандформувань, які очолювали О. Захарченко («Захар», «Прем’єр-міністр» самопроголошеної ДНР, який діє на території м. Донецька) – 700 осіб, І. Безлер («Бес», діє на території м. Горлівка) – понад 600 осіб та А. БорисовимЧечен», діяв на території м. Маріуполя) – понад 200 осіб.

  - Робота органів внутрішніх справ в зоні проведення АТО триває, підрозділи МВС беруть активну участь у роботі не лише у захоплених містах, а й в звільнених. Усі підрозділи діють чітко та в повній взаємодії, - зазначав Зорян Шкіряк.