• In English
 • У зоні проведення АТО правоохоронці діють активно, жорстоко і безкомпромісно
  опубліковано 19 серпня 2014 року о 18:15

  Під час брифінгу, що відбувся у силовому відомстві, радник Міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк детально розповів про роботу органів внутрішніх справ в зоні проведення АТО.

  «Два тижні я перебував зоні проведення АТО, де мав можливість ознайомитися з роботою правоохоронців. У звільнених містах, містах, які знаходяться на лінії фронту. За цей час нам вдалося відвідати практично всі звільнені міста Донецької та Луганської області зокрема Лисичанськ, Сєверодонецьк, Слов’янськ, Краматорськ, Артемівськ, тощо, – зазначив Зорян Шкіряк. – Правоохоронці сьогодні діють надзвичайно активно, жорстко і безкомпромісно в зоні проведення антитерористичної операції».

  За словами радника голови правоохоронного відомства, наказом міністра внутрішніх справ всі місцеві райвідділи підсилені спеціальними підрозділами Департаменту карного розшуку, Головного слідчого управління а також Головного управління боротьби з організованою злочинністю МВС України.

  «У зоні проведення АТО практично постійно перебувають керівник ДКР МВС України Василь Паскал, керівник ГУБОЗ МВС України Олексій Руденко, наразі діяльність ГУБОЗУ в зоні АТО координує його заступник Євген Малінко. Крім того там постійно знаходиться керівник Департаменту кадрового забезпечення Віктор Слівінський, а також начальник Департаменту внутрішньої безпеки Василь Боднар. Відзначив Зорян Шкіряк й роботу очільника Дзержинського міськвідділу Германа Приступи, а також з т.в.о. голови Слов'янської РДА Андрія Крищенко та керівника міського відділку міліції Дружківки Артема Крищенка.

  Окремо Зорян Шкіряк зупинився на роботі Державної автомобільної інспекції в зоні проведення АТО:

  «Правоохоронці роблять надзвичайно важливу роботу, та роблять дуже ефективно. Хотілося б зазначити, що велика заслуга в цьому є і заступника керівника ДАІ МВС України Олександра Єршова. Ті працівники ДАІ, які наразі знаходяться в зоні АТО абсолютно міняють уяву про те, до чого ми звикли. Тому що насправді, працівники ДАІ в зоні АТО - це справжній спецназ. Це справжні бійці, які дуже чітко і жорстко виконують свою роботу. Вони постійно зі зброєю в руках і які неодноразово вступають в тому числі і в збройні конфлікти із терористами. Також хотілося б відзначити й керівництво Нацгвардії України. Зокрема генерала Юрія Арьєва, який з початку проведення АТО керує нашими підрозділами, здійснює координацію Національної гвардії по всьому периметру проведення АТО, як в Донецькій так і в Луганській областях».

  Радник Міністра, також наголосив й на роботі спецпідрозділу «Сокіл». Спецпідрозділ ГУБОЗ МВС України протягом всього часу від початку проведення антитерористичної операції знаходиться на передовій.

  «Це насправді сильні та мужні люди, які сьогодні в рамках проведення АТО здійснюють найбільш складні завдання. В тому числі на упередження злочинів, на недопущення диверсійно-терористичних груп російських бойовиків на територію вже звільнених міст. Діють при цьому ефективно, злочинці затримуються, а в разі виявлення спротиву вони знищуються», – зазначає Зорян Шкіряк.