• In English
 • До уваги водіїв: ділянка автодороги Київ – Харків – Довжанський закрита на реконструкцію
  опубліковано 19 серпня 2014 року о 11:47

  Державтоінспекція МВС України звертає увагу водіїв на те, що з 8-ї години ранку 19 серпня 2014 року орієнтовано до 8 січня 2015 року у зв’язку з початком проведення робіт з реконструкції та будівництва шляхопроводу над залізничною колією на перегоні Ромодан – Кременчук рух для транспортних засобів буде закрито.

  На території Полтавської області буде закрита для руху транспорту ділянка автомобільної дороги державного значення М03 Київ  Харків  Довжанський (км 228+000 – км 228+500).

  ДАІ просить водіїв із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, радить заздалегідь планувати маршрути руху з урахуванням зазначених обмежень та використовувати схему об’їзду. 

  Рух транспорту з боку Харкова та Києва буде здійснюватись по об’їзному маршруту з двостороннім рухом довжиною 1,3 км по автомобільним дорогам О1722314 Ковтуни –М03 та Т-17-37 М03  Бочки – Новий Байрак – Петрівка через село Ковтуни. На маршруті об’їзду розташований регульований залізничний переїзд.

  Маршрут об’їзду обладнаний необхідними технічними засобами організації дорожнього руху, у тому числі покажчиками напрямків руху та інформаційними панно у відповідності до погодженої Державтоінспекцією схемою організації дорожнього руху.

  Державтоінспекція звертається до автомобілістів із проханням бути якомога обережнішими за кермом, уважно стежити за дорожньою обстановкою, дотримуватися безпечної швидкості руху, інтервалу й дистанції, за умов недостатньої видимості – обов’язково вмикати ближнє світло фар!