• In English
 • Із 22 серпня поїзд № 457/458 Київ - Рахів курсуватиме щоденно
  опубліковано 18 серпня 2014 року о 14:34

  Після аналізу пасажиропотоку було прийнято рішення перевести поїзд №457/458 Київ – Рахів на щоденне курсування. Так, з часу здійснення першого рейсу, із 3 серпня, його населеність сягає 100 %. Третина – це пасажири, які подорожували до кінцевої станції Рахів.

  Із Києва поїзд курсуватиме щоденно із 22 серпня, а із Рахова - з 23 серпня. Раніше поїзд курсував через день.

  Нагадаємо, рішення про призначення прямого поїзда Київ - Рахів прийняв генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк на зустрічі із громадськими активістами. Курсувати поїзд почав з 3 серпня. Завдяки новому залізничному маршруту пасажири можуть без пересадок доїхати до популярного туристично-рекреаційного центру нашої країни, а мешканці населених пунктів Гуцульщини – зручно подорожувати до столиці, оскільки раніше необхідно було пересідати на поїзд у Львові.

  Залізниці постійно здійснюють аналіз попиту пасажирів на перевезення залізничним транспортом і проводять роботу із забезпечення цих перевезень – призначають додаткові вагони до складів найбільш популярних поїздів та призначають додаткові поїзди на найбільш популярні дати.

   

  Довідково

  Поїзд № 457/458 вирушає з Києва о 15:39 і прибуває до Рахова о 10:56. Із Рахова поїзд вирушає о 12:08 та прибуває до Києва о 7:00. Він робить зупинки, зокрема, на станціях Чортків, Хмельницький, Тернопіль, Ворохта, Заліщики, Коломия, Яремче та Вінниця.