• In English
  • Між портами Донбасу та іншою частиною України організовано каботажне сполучення для доставки сировини на підприємства у зоні АТО
    опубліковано 15 серпня 2014 року о 17:05

    Міністерство інфраструктури України сприяє організації транспортування промислової сировини на металургійні підприємства у східних областях. Оскільки на сьогодні значну кількість об’єктів залізничної інфраструктури Донбасу зруйновано, задля запобігання аварійних зупинок промислових підприємств регіону, впроваджено регулярне каботажне сполучення між портами Маріуполя та іншої континентальної частини України для доставки продукції, необхідної у виробництві.

    У каботажних перевезеннях сировини для потреб металургійних заводів Донецької та Луганської областей задіяний флот України та інших держав. Каботажні перевезення суднами під іноземними прапорами можуть здійснюватися за умови одержання відповідного дозволу Міністерства інфраструктури України згідно зі ст. 131 Кодексу торговельного мореплавства України.

    Фахівці Міністерства та Укрморрічінспекції оперативно (за лічені години) готують необхідні документи відповідно до заявок (операторів, агентів), щоб запобігти зупиненню роботи підприємств, які є однією з основних складових економіки Донбасу.