• In English
 • У МОЗ закликають тимчасово переміщених осіб ставати на облік у місцевих закладах охорони здоров'я
  опубліковано 15 серпня 2014 року о 15:47

  Заступник Міністра охорони здоров’я України Наталя Лісневська під час робочої поїздки в Одеську область провідала переселенців, які перебувають в оздоровчому закладі у смт. Сергіївка Білгород-Дністровського району. Зараз там перебуває 262 тимчасово переміщених особи, в тому числі 116 дітей і 62 інваліди.

  Заступник зазначила, що завдяки злагодженій роботі соціальних служб, волонтерів, МОН і МОЗ України Одеська область ефективно працює із тимчасово переміщеними особами, хоча проблема інформаційного контакту таких людей із місцевими медичними закладами залишається актуальною. Наталя Лісневська закликала людей активніше ставати на облік та реєструватися у медичних закладах, інакше при необхідності медики не зможуть надати усім необхідну медичну допомогу.

  Н.Лісневська подякувала волонтерам і представникам місцевої влади за ефективну роботу та передала шість глюкометрів місцевим лікарям. Також протягом дня для переселених осіб були проведені профілактичні огляди: вимірювання артеріального тиску, рівня цукру в крові та флюорографічні обстеження.

  Окрім того, в рамках візиту заступник Міністра зустрілась з головними  лікарями загальної практики-сімейної медицини, терапевтами Арцизського, Болградського, Ізмаїльського, Кілійського, Ренійського, Саратского, Тарутинського районів, оглянула інфекційне відділення Татарбунарської районної центральної лікарні, де за кошти місцевого бюджету були проведені значні ремонтні роботи, а також взяла участь у відкритті виїзного заняття «Школи практикуючого лікаря» у м. Татарбунари.