• In English
 • МВС: Ми повинні зробити все для того, аби люди могли спокійно ходити вулицями
  опубліковано 14 серпня 2014 року о 17:27

  Ми повинні зробити все для того, аби люди могли спокійно ходити вулицями. Про це заступник Міністра внутрішніх справ – керівник апарату Сергій Чеботар заявив після сьогоднішнього засідання кадрової комісії відомства, на якій призначили керівників близько чотирьох десятків місцевих відділів внутрішніх справ у кількох регіонах держави.

  За словами Сергія Чеботаря, комісія розглянула кандидатури на посади керівників близько чотирьох десятків місцевих відділів міліції. Кількох претендентів члени комісії вирішили призначити тимчасово виконуючими обов’язки, частинівідмовили у призначенні.

  Накази про їхнє призначення вже сьогодні підпише Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Таким чином виключається будь-яка можливість виникнення корупційної складової у питанні кадрових призначень.

  Під час зустрічі з тими працівниками міліції, чиї кандидатури комісія підтримала, Сергій Чеботар наголосив, що зараз головною оцінкою діяльності керівника є задоволеність його роботою та відсутність нарікань з боку місцевої громади.

  Він також поставив перед новопризначеними керівниками вимогу про безумовне дотримання дисципліни їхніми підлеглими. За серйозне порушення дисципліни буде прийматися рішення виключно про звільнення з органів внутрішніх справ.

  «Почніть наводити порядок. Так, як було вчора – так не буде. Потрібно, щоб у вас були дисципліна, відповідальність і повага людей. Ми з вами повинні вклонятися людям, які сьогодні віддають пенсії, аби наші працівники, наші соратники захищали нашу державу на Сході. Ми повинні їм платити своєю повагою і зробити все для того, аби люди могли спокійно ходити по вулицях», – підкреслив Сергій Чеботар.

  Заступник глави МВС закликав керівників приділити увагу родинам колег, які загинули під час антитерористичної операції, надаючи їм посильну допомогу.