• In English
 • 21 вантажівка із товарами першої необхідності вирушила із Дніпропетровська на Схід
  опубліковано 14 серпня 2014 року о 13:11

  Із Дніпропетровська до Луганської і Донецької областей вирушила колона з товарами першої необхідності для жителів цих областей.

  Начальник головного управління ДСНС України Дніпропетровської області Ігор Романюк повідомив, що на Схід стартував 21 вантажний автомобіль загальною вагою 179,9 тонни.

  «Це гуманітарна допомога від Уряду України, яку було сформовано за ініціативою Президента України. Увесь вантаж опломбовано. Переміщення автомобілів контролюється Державною службою надзвичайних ситуацій України», - наголосив Ігор Романюк під час телемарафону, який проводить Перший Національний щодо відправлення в Донецьку і Луганську області колон із товарами першої необхідності.

  Представник ДСНС повідомив, що гуманітарний вантаж, зокрема, включає продукти харчування (зокрема борошно, цукор, консерви, питну воду), засоби гігієни, товари для дітей.

  У ДСНС запевняють, що, незважаючи на складну ситуацію в регіоні, буде зроблено все можливе, щоб забезпечити безпечну доставку вантажу до місця призначення.

  Нагадаємо, що 772,8 тонни гуманітарного вантажу відправляється з міст Києва, Дніпропетровська та Харкова.