• In English
 • Мінприроди розвиватиме національний спортивний туризм
  опубліковано 14 серпня 2014 року о 13:03

  Міністерство екології та природних ресурсів України уклало договір  із «Федерацією спортивного туризму України» з метою співпраці в галузі раціонального використання рекреаційних можливостей нашої країни та забезпечення безпечного функціонування природних комплексів та територій природно-заповідного фонду.

  Зі свого боку Міністерство обіцяє допомогу у проведенні спортивних туристських заходів. Зокрема, інформувати про можливості та обмеження  використання територій ПЗФ, правил поведінки в цих місцях. Сприяти організації та проведенню туристських походів та змагань (в зонах, щодо яких не встановлено обмежень), контролювати ці заходи та інформувати Федерацію про випадки порушень туристами екологічних норм і правил відвідування природних комплексів та територій ПЗФ.

  Федерація, у свою чергу, надаватиме допомогу в питаннях впорядкування туристських маршрутів та стоянок, здійснюватиме їхній екологічний моніторинг.

  Ідея такого співробітництва знайомити широкі маси людей з національним багатством та виховувати дбайливе ставлення до природи України.