• In English
 • Залізничники забезпечують відправлення із Донеччини пасажирів поїздів, які напередодні не вийшли на маршрут через бойові дії
  опубліковано 14 серпня 2014 року о 11:44

  14 серпня залізничники забезпечують відправлення із Донецького регіону близько 500 пасажирів 3 поїздів, які учора не вийшли на маршрут  через бойові дії. Ці пасажири прямуватимуть з Донеччини у київському напрямку із пересадками. Залізничники задіяли два приміські поїзди та швидкісний Інтерсіті +. Перевезення пасажирів інших поїздів здійснюється із Ясинуватої.

  Так 13 серпня внаслідок бойових дій в районі залізничних вокзалів Донецьк і Ясинувата з технічних причин і через неможливість забезпечити безпеку пасажирів не були відправлені поїзди №37 Донецьк-Київ, №84 Маріуполь-Київ і №143 Донецьк-Санкт-Петербург.

  Сьогодні для пасажирів цих поїздів залізничники сформували приміський поїзд, що курсуватиме із Донецька (відправлення в 11:19) до Ясинуватої, для  подальшої пересадки у приміський поїзд Ясинувата (13:49) - Дружківка (15:40), а у Дружківці  пасажирів буде пересаджено в електропоїзд Інтерсіті + №712 Дружківка (17: 37) - Київ (23:40). Пасажири можуть скористатися цим маршрутом із пересадками за проїзними документами, які придбані на зазначені вище 3 невідправлених поїзда.

  Тим пасажирам, які вирішили відмовитися від даної поїздки, при поверненні проїзних документів будуть повернуті кошти за придбані квитки в повному обсязі. Дана інформація оголошується на вокзалах Донецьк і Ясинувата по гучномовному зв'язку.

  Колектив Донецької залізниці вживає всіх можливих заходів для організації безпечних пасажирських перевезень. Через бойові дій можливі деякі затримки пасажирських поїздів, як при відправленні, так і після прибуття.

  Дані незручності виникають виключно через те, що доводиться в оперативному порядку коригувати графік, а іноді й маршрут прямування поїздів з метою забезпечення безпеки пасажирів і залізничників. На вокзалах та станціях по гучномовному зв'язку проводиться регулярне інформування про всі зміни в графіку руху поїздів.