• In English
 • МВС: Усі блок-пости навколо зони АТО будуть забезпечені відеокамерами
  опубліковано 14 серпня 2014 року о 11:33

  Усі блок пости навколо зони АТО будуть забезпечені відеокамерами. Відповідний наказ підписав вчора Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Про це повідомив Радник Міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

  Мета наказу:

  1. Відеофіксація всіх транспортних засобів, що в'їжджають/виїжджають їз зони АТО в цілях посилення контролю за переміщенням зброї, боєприпасів та інших заборонених у цивільному побуті предметів.

  2. Забезпечення прав громадян під час проведення огляду транспортних засобів, щоб уникнути конфліктних ситуацій.

  Також, за словами радника Міністра, крім відеофіксації з подальшим архівуванням даних планується ввести запис автомобільних номерів, прізвищ водіїв і марки автомобіля в спеціальні журнали на кожному блокпосаді з подальшим перенесенням цих даних в електронну базу даних.

  Завдання, що МВС планує вирішити за допомогою відеофіксації і всіх ТЗ в'їжджають/виїжджають із зони АТО це :

  1. Ускладнення для терористів організації каналів перевезення зброї, боєприпасів та вибухових засобів на мирну територію України.

  2. Спрощення розкриття злочинів, скоєних за допомогою вивезених із зони АТО транспортних засобів.

  3. Об'єктивна фіксація процедури огляду ТЗ, щоб уникнути скандалів і провокацій з усіх боків.

  «МВС просить громадян ставитися з розумінням до посилення перевірки документів та огляду транспортних засобів, особливо, які виїжджають із зони АТО. Усі наші дії направлені на підвищення безпеки громадян і мінімізацію терористичних загроз», - зазначив радник Міністра.