• In English
 • Концепцію державної цільової соціальної програми молодіжної політики на період до 2020 року подадуть на розгляд Уряду у вересні
  опубліковано 14 серпня 2014 року о 11:23

  Міністерство молоді та спорту України дякує всім, хто взяв участь у Всеукраїнському форумі «Трансформація державної молодіжної політики: Перспектива-2020» та долучився до обговорення та внесення пропозицій до проекту Концепції державної цільової соціальної програми  молодіжної політики на період до 2020 року. Нагадаємо, Форум відбувся 29-го липня в Києві.

  Завдяки вашому внеску та спільній роботі ми разом зможемо побудувати якісно нові відносини між державою та громадським сектором та вдосконалити молодіжну політку, засновану на потребах та знаннях.

  Окремо дякуємо співорганізаторам заходу: Фонду народонаселення ООН, Благодійному фонду Богдана Гаврилишина, Державному інституту сімейної та молодіжної політики та Українській асоціації студентського самоврядування за сприяння та плідну роботу. Сподіваємося на подальшу співпрацю на благо розвитку молодіжної політики нашої держави.

  За результатами Форуму Державним інститутом сімейної та молодіжної політики узагальнено рекомендації та пропозиції від учасників робочих сесій Форуму щодо удосконалення та змін до Концепції (З переліком рекомендацій можна ознайомитися тут).

  Наразі Державний інститут сімейної та молодіжної політики веде роботу над врахуванням всіх пропозицій та внесенням їх до Концепції. Проект оновленої Концепції буде представлено на розгляд робочої групи з питань розробки Концепції, до складу якої увійшли представники центральних органів виконавчої влади, міжнародних організацій, фондів, громадських організацій, а також модератори та експерти робочих сесій Форуму. Крім того, оновлений проект Концепції буде розміщений для обговорення на сайті Міністерства. 

  Після остаточно погодження Концепцію у вересні цього року буде подано на затвердження Кабінету Міністрів України.