• In English
 • Уряд виділив кошти на спорудження нових електромереж, - Остап Семерак
  опубліковано 13 серпня 2014 року о 18:04

  Кабінет Міністрів прийняв розпорядження про виділення коштів на реконструкцію електромереж, в рамках якої передбачається спорудження нових ліній в Рівненській, Запорізькій та Київській областях.

  Про це у середу, 13 серпня, повідомив Міністр Кабінету Міністрів України Остап Семерак на брифінгу, підбиваючи підсумки засідання Уряду.

  Згідно з рішенням, Уряд виділив кошти на реконструкцію ВРП «Запорізька – Каховка». У рамках цього проекту буде споруджено нову повітряну лінію протяжністю 200 км.

  Аналогічне рішення стосується і Рівненської АЕС: буде збудовано лінію протяжністю 350 км., яка доставить електроенергію у тому числі на Київщину.

  Крім того, за словами Міністра Кабінету Міністрів, сьогодні також Уряд прийняв постанову, яка передбачає використання 500 млн. грн. на переоснащення котелень з газових котлів на альтернативні. «Також цією постановою передбачається компенсація відсотків домогосподарствам на заміщення приладів опалення, які переходять з газу на інші джерела, такі як електроенергія чи твердопаливні. Ми прогнозуємо, що це дасть можливість домогосподарствам підготуватися до тих викликів, які ми маємо через ситуацію з російським газом», - заявив Міністр.