• In English
 • "Укртрансгаз" завершив повний комплекс робіт щодо забезпечення технічної можливості прийому газу зі Словаччини
  опубліковано 13 серпня 2014 року о 16:51

  7 cерпня 2014 р. ПАТ «Укртрансгаз» на компресорній станції Ужгород закінчило повний комплекс робіт по забезпеченню технічної можливості прийому природного газу зі сторони Словаччини. Роботи проведені згідно з графіком власними силами та за власні кошти компанії.

  За результатами останніх переговорів між операторами газотранспортних систем України         (ПАТ «Укртрансгаз») та Словаччини («Eustream a.s.») остаточно були узгоджені технічні аспекти, пов’язані з прикордонним співробітництвом, взаємодією при експлуатації об’єктів і обліком газу.

  Нагадаємо, що 28 квітня 2014 року між ПАТ «Укртрансгаз» і «Eustream a.s.» був підписаний Меморандум про взаєморозуміння щодо забезпечення реверсних поставок газу в Україну.

  На початку липня словацький оператор Eustream повідомив про успішне завершення процедури Open Season з прийому заявок на постачання газу в Україну територією Словаччини. До поставок газу в Україну через Словаччину виявили інтерес близько двох десятків європейських постачальників, що, відповідно до Меморандуму, передбачає можливість розпочати поставки газу зі Словаччини вже з 1 вересня цього року.