• In English
 • Укрзалізниця заощадила майже 2,2 млрд. грн., переглянувши умови договорів із контрагентами
  опубліковано 13 серпня 2014 року о 09:55

  За дорученням генерального директора Укрзалізниці Бориса Остапюка на підприємствах залізничного транспорту здійснюються заходи, спрямовані на оптимізацію витрат галузі у скрутних економічних умовах.

  Зокрема, в рамках цих заходів із квітня цього року проводиться робота з постачальниками продукції щодо зменшення цін до 15% на закупівлю матеріально-технічних ресурсів, робіт та послуг, у тому числі за укладеними договорами.

  За підрахунками фахівців Укрзалізниці, умовна економія коштів лише від зменшення вартості закупівлі продукції складе понад 290 млн. грн. А якщо врахувати договори, розірвані у зв’язку з невиконанням контрагентами зобов’язань та небажанням знижувати ціни, - загальна умовна економія коштів складе майже 2,2 млрд. грн. Заощаджені кошти будуть спрямовані на розвиток залізничного транспорту.

  В Укрзалізниці також зазначають, що проведена робота з перегляду цін на закупівлю матеріально-технічних ресурсів, робіт та послуг позитивно вплинула на стан кредиторської заборгованості галузі.

  Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця заощадила майже 235 млн. грн. від зниження вартості постачання продукції на договірній основі.