• In English
 • У Командуванні Повітряних Сил представили нового аташе Королівства Норвегія
  опубліковано 12 серпня 2014 року о 15:43

  У штабі Командування Повітряних Сил ЗС України відбулася протокольна зустріч із Аташе з питань оборони при Посольстві Королівства Норвегія підполковником Льокеном Магнусом, який цього дня представив свого наступника – капітана другого рангу Мідттуна Петтера.

  Робочу зустріч очолив заступник командувача Повітряних Сил з авіації – начальник авіації Командування Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенант Василь Нікіфоров. Від імені Командувача ПС та всього особового складу виду він привітав підполковника Льокена Магнуса та капітана другого рангу Мідттуна Петтера на вінницькій землі та висловив сподівання, що ця робоча зустріч буде черговим успішним кроком у сфері розвитку військового та військово-технічного співробітництва.

  «Вітаю капітана другого рангу Мідттуна Петтера з призначенням на цю поважну посаду, бажаю успіхів у роботі, а також висловлюю сподівання стосовно взаємовигідного розвитку двостороннього військового співробітництва між Україною та Королівством Норвегія, – з такими словами звернувся до гостей генерал-лейтенант Василь Нікіфоров. – Звичайно, висловлюю щиру подяку і пану Льокену Магнусу за проведену ним роботу щодо зміцнення українсько-норвезьких відносин, підтримку України на шляху до європейської інтеграції».

  У свою чергу норвезькі Аташе запевнили українську сторону у подальшій спільній співпраці, а також висловили підтримку та співчуття через трагічні події на Сході України.

  У процесі зустрічі сторони окреслили ймовірні напрями співпраці, обговорили питання, що становлять взаємний інтерес, наголосили на великому потенціалі у сфері поглиблення та розширення співпраці між повітряними силами обох країн.