• In English
 • Військовослужбовці батальйону територіальної оборони Вінниччини отримали шість одиниць БРДМ-2
  опубліковано 12 серпня 2014 року о 15:50

  Шість одиниць броньованих розвідувально-дозорних машин було передано особовому складу батальйону територіальної оборони Вінниччини, який бере участь у проведенні антитерористичної операції на сході нашої країни.

   Відновлювали БРДМ-2 за кошти благодійників та бізнесменів міст Вінниця та Жмеринка, а також Барського, Шаргородського та Жмеринського районів.

  «Силами благодійників та соціально відповідального бізнесу область вкотре продемонструвала, що народ і армія – єдині. Недарма хлопці, які повертаються з АТО, наголошують: коли відчуваєш таку всенародну підтримку – теплішає на душі», – наголосив Голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник.

  Начальник автомобільної служби батальйону тероборони капітан Сергій Ляльчук, отримуючи бойові машини, запевнив, що військовослужбовці з честю виконають службовий обов’язок, який поставила перед ними держава. Він подякував владі та обласному військовому комісару полковнику Геннадію Долгашову за всебічну допомогу, яку надає особовий склад облвійськкомату в забезпеченні військовослужбовців батальйону.

  Варто зазначити, що на даний час техніку вже доставлено на східні рубежі України. Протягом п’яти днів триватиме бойове злагодження екіпажів, і лише після цього вони будуть допущені до виконання завдань на БРДМ-2.