• In English
 • Державтоінспекція налагоджує більш тісну співпрацю з суспільством
  опубліковано 05 серпня 2014 року о 18:38

  Державтоінспекція невідкладно реагує на всі повідомлення громадян щодо порушень у сфері безпеки дорожнього руху. Саме, для більш тісної співпраці з населенням, громадськими організаціями та представниками засобів масової інформації завтра, 6 серпня, почне функціонувати власна сторінка керівника ДДАІ у соціальній мережі Facebook.

  На сторінку користувачам всесвітньої мережі можна звертатися з актуальних питань діяльності Державтоінспекції, скаргами та пропозиціями щодо поліпшення організації дорожнього руху на дорогах держави.

  «Я запевняю, що на кожне повідомлення про порушення законодавства в межах компетенції служби буде забезпечене відповідне реагування» - наголосив очільник Департаменту Державтоінспекції Анатолій Сіренко. – «Від себе особисто обіцяю жваве та відкрите спілкування з громадянами».

  Небайдужість учасників дорожнього руху помножена на співпрацю з правоохоронними органами, дають змогу швидко виявляти порушення та вживати відповідних заходів. Державтоінспекція буде вдячна громадянам, які повідомляють про факти порушення законодавства.

  Окрім того, користувачі соцмережі можуть надсилати свої зауваження та пропозиції щодо вдосконалення законодавства у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, які позитивно вплинуть на роботу Державтоінспекції в цілому.

  Усі повідомлення, пропозиції, зауваження автомобілістів і пішоходів не залишаться без уваги.