• In English
 • Укрзалізниця надає підтримку українській армії
  опубліковано 05 серпня 2014 року о 18:30

  Сьогодні генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк, Міністр інфраструктури Максим Бурбак та начальник Південної залізниці Микола Уманець зустрілися з батальйоном патрульної служби міліції особливого призначення «Київ-1» поблизу міста Ізюм.  

  Генеральний директор Укрзалізниці подарував спецбатальйону бойову розвідувально-дозорну машину БРДМ-2, яку оснастили додатковими захисними елементами на заводі у Харкові. Така техніка захищає бійців від куль та осколків, характеризується високою прохідністю, вона здатна долати великі рови та траншеї.

  За словами Бориса Остапюка, незабаром він планує забезпечити українських бійців також двома броньованими позашляховиками.

  «Сьогодні підрозділи, які захищають Україну, потребують підтримки у матеріально-технічному забезпеченні. Я вірю, що зусилля усіх небайдужих людей, наша згуртованість і турбота про тих, хто на передових позиціях захищає територіальну цілісність держави, мир і спокій мешканців, допоможе бійцям вистояти і звільнити територію від жорстоких загарбників», - наголосив Генеральний директор Укрзалізниці.

  Нагадаємо, що раніше для підтримки української армії менеджмент Укрзалізниці придбав у «Ощадбанку» сертифікати – казначейські зобов’язання  «Військові».

  Окрім зустрічі зі спецбатальйоном «Київ-1», у ході поїздки 5 серпня Борис Остапюк та Максим Бурбак проінспектували хід відновлювальних робіт у Слов’янську та Красному Лимані.