• In English
 • Українські виробники лікарських засобів надали гуманітарну допомогу військовим на 20 млн. грн.
  опубліковано 05 серпня 2014 року о 15:53

  МОЗ України спільно з Держлікслужбою України проводиться тісна співпраця з виробниками і дистриб’юторами лікарських засобів задля забезпечення медикаментами зони АТО та лікарень, де надають допомогу пораненим військовослужбовцям.

  Про це під час брифінгу в ІА «Укрінформ» сказав Міністр охорони здоров’я України Олег Мусій. «Практично всі вітчизняні заводи і дистриб’ютори відгукнулися на наше прохання допомогти ліками та надали їх в тих чи інших кількостях. Гуманітарної допомоги у вигляді медикаментів надійшло у розпорядження військових на суму понад 20 мільйонів гривень», - сказав Міністр.

  Допомога лікарськими засобами та виробами медичного призначення надходить до лікувальних закладів, які лікують поранених та в зону АТО постійно. За інформацією Голови Держлікслужби Михайла Пасічника, виробники та дистриб’ютори постачають допомогу як безпосередньо підрозділам сил АТО, так і через благодійні організації, які доставляють ліки в медичні заклади.

  Відповідальна громадянська позиція представників бізнесу, на думку Олега Мусія та Михайла Пасічника, надзвичайно важлива для підтримки українських військових.