• In English
  • Мінсоцполітики: Більше 19 тисяч пенсіонерів зі сходу країни звернулися щодо переведення пенсій за новим місцем проживання
    опубліковано 01 серпня 2014 року о 18:45

    19 750 громадян  зі східних областей звернулися до органів соціального захисту щодо переведення пенсій за новим місцем проживання, а всього (із урахуванням АР Крим) надійшло 22 099 таких звернень, повідомляє Департамент пенсійного забезпечення Міністерства соціальної політики України.

    Нагадаємо, для громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, діє спрощений порядок переведення пенсій. Такі громадяни можуть звертатися до  найближчого управління Пенсійного фонду України за місцем фактичного перебування, розгляд їх звернень забезпечується у терміновому порядку.

    Спрощений порядок діє і для переселенців, які потребують переведення за фактичним місцем проживання інших видів соціальних виплат. Всім місцевим управлінням праці та соціального захисту населення доручено забезпечити безперебійну виплату призначених державних допомог та сприяти у вирішенні питань, пов’язаних із їх переоформленням. Так, за соціальною підтримкою вже звернулося 5 034 особи, призначено різні види соціальної допомоги 2 628 особам, з них виплачено - 1 933 особам (1 349 особам з АР Крим та 584 особам із східних регіонів).