• In English
 • За один місяць он-лайн аукціонів СЕТАМ реалізовано 181 лот
  опубліковано 01 серпня 2014 року о 18:33

  Місяць тому, 1 липня, стартували он-лайн торги арештованим майном. За цей час Системою електронних торгів арештованим та конфіскованим майном (СЕТАМ) реалізовано 181 лот загальною вартістю 14,9 млн. грн.

  «За один місяць он-лайн аукціонів СЕТАМ ми реалізували 181 лот на загальну суму 14,9 млн. грн. при початковій їх вартості 8,1 млн. грн. Тобто зазначене майно продалося майже удвічі дорожче. Є навіть приклади продажу лотів за ціною втричі більшою від стартової. Скажімо, вартість 3-кімнатної квартири у Дніпропетровську, початковою вартістю 898,5 тис. грн., під час торгів піднялась до 3 млн. 990 тис. грн. – утричі дорожче», - розповів Голова Державної виконавчої служби України Дмитро Сторожук. 

  Він також додав, що на електронних торгах усі види майна продаються приблизно однаково: як житло й нерухомість, так і різне рухоме майно.

  «Ми очікуємо помітного збільшення кількості проданого майна, адже з 1 серпня, окрім Києва, Вінницької, Львівської і Дніпропетровської областей, торги починаються ще у 6-ти регіонах», - підкреслив Дмитро Сторожук.

  За даними ДП «Інформ'юст», у базу веб-ресурсу СЕТАМ - https://torgi.minjust.gov.ua/  - наразі внесено 1 тис. 918 лотів загальною вартістю 445 млн. грн. Зокрема, об’єктів житла на суму 70,4 млн. грн., іншої нерухомості – на суму 7,7 млн. грн., рухомого майна сукупною вартістю 24 млн. грн., нежитлових приміщень на 319,8 млн. грн. та автотранспортних засобів на 23 млн. грн.   

  Станом на даний момент найдорожчим лотом у Системі є будівля торговельного комплексу у Запорізькій області вартістю 23,1 млн. грн.

  Загалом у СЕТАМ уже зареєструвалося понад 2 тис. 200 учасників. 1 тис. 63 з них залишили заявки на ознайомлення з майном.