• In English
 • Сьогодні зранку терористи вкотре не допустили міжнародних експертів на місце падіння Boeing 777, - Володимир Гройсман
  опубліковано 31 липня 2014 року о 12:02

  «Сьогодні зранку група міжнародних експертів ОБСЄ знову не змогла потрапити на місце падіння літака Boeing 777. Група була зупинена терористами, які, посилаючись на те, що в районі місцезнаходження уламків «існує небезпека», перекрили шлях та заборонили подальший рух групі експертів. Наразі експерти знаходяться в Дебальцево», - повідомив голова Державної комісії з розслідування причин авіакатастрофи літака Boeing 777, Віце-прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

  За словами начальника штабу АТО в Дніпропетровській та Луганській областях генерал-майора Віктора Назарова, «військові та Національна гвардія не ведуть жодних бойових дій в двадцятикілометровій зоні навколо місця падіння літака, згідно з наказом Президента України. Так само ми зупинили будь-які дії у десятикілометровій зоні навколо маршруту, яким рухаються експерти ОБСЄ».

  «Провокативна поведінка терористів свідчить про те, що вони мають чіткий намір - усіма можливими засобами чинити перепони проведенню розслідування та не дати вільного доступу до уламків літака представникам слідства, що ведеться групою міжнародних експертів під координацією Нідерландів. Українська сторона докладала і докладатиме всіх зусиль, аби, згідно з дорученням Президента України та Прем’єр-Міністра, домогтися доступу експертів на місце трагедії та забезпечити можливість провести об’єктивне і неупереджене  розслідування»,- наголосив Володимир Гройсман.

   

  Державна комісія з розслідування катастрофи літака Boeing 777 «Малайзійських авіаліній»