• In English
 • Павло Клімкін у Вашингтоні провів ряд важливих зустрічей
  опубліковано 31 липня 2014 року о 09:44

  29 липня ц. р. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час свого перебування у Вашингтоні провів зустрічі з головою та співголовою Комітету у закордонних справах Палати представників конгресменами Едом Ройсом та Еліотом Енгелєм, головою Комітету з питань збройних сил Сенату сенатором Карлом Левіним, а також керівництвом і членами Підкомітету з європейських питань Сенату сенаторами Крістофером Мерфі, Рональдом Джонсоном, Бенджаміном Кардіним, Джином Шахіном, Джеймсом Рішем.

  Під час зустрічей глава зовнішньополітичного відомства поінформував про триваючу антитерористичну операцію на Сході України, зусилля української влади із забезпечення стабільності та територіальної цілісності нашої держави, складну економічну ситуацію в Україні, яка значним чином пов’язана з російською агресією та економічним тиском з боку східного сусіда. П. Клімкін привітав запровадження додаткових санкцій з боку США та ЄС проти Росії та висловив сподівання на єдність у лавах західних партнерів з цього питання.

  Міністр закордонних справ окремо наголосив на роботі Уряду з проведення масштабних внутрішніх реформ, в реалізації яких Україна сподівається на практичну допомогу з боку Сполучених Штатів.

  Американські конгресмени висловили підтримку нашій державі та засудили російську агресивну політику, наголосили на готовності США продовжувати надання допомоги Україні та посилювати тиск на Росію. Вони також привітали зусилля української влади у проведенні реформ та наголосили на всебічній підтримці цього процесу.