• In English
 • Укрзалізниця звернулася до правоохоронних органів із проханням перевірити своїх контрагентів на предмет співпраці з сепаратистами
  опубліковано 31 липня 2014 року о 09:56

  Керівництво Укрзалізниці ініціювало перевірку правоохоронними органами всіх контрагентів, з якими залізниці України та підприємства залізничного транспорту співпрацюють на договірній основі.

  Відповідне звернення з проханням «сприяти в наданні захисту щодо відновлення законних прав та інтересів держави від протиправних дій та посягань» відомство направило до Генеральної прокуратури України.

  Правоохоронні органи мають допомогти Укрзалізниці з’ясувати, зокрема, чи співпрацює хтось із контрагентів залізничної галузі з представниками самопроголошених так званих Луганської та Донецької Народних Республік. Про це можна буде дізнатися лише після проведеної перевірки законності дій при укладанні договорів між залізницями, підприємствами та їх контрагентами.

  З метою отримання об’єктивних висновків з цього питання на експертизу  правоохоронних органів надано чималий перелік контрагентів, з якими залізницями та підприємствами залізничного транспорту укладені договори. Загалом на предмет можливої співпраці з сепаратистами необхідно перевірити тисячі договорів, адже інформація зібрана по шести залізницях України та тридцять одному  підприємству, підпорядкованому Державній адміністрації залізничного транспорту України.

  У разі виявлення порушень Укрзалізниця просить Генеральну прокуратуру відреагувати та вжити заходів відповідно до вимог чинного законодавства.