• In English
 • Ігор Швайка: Підтримка експортного потенціалу країни і продовольча безпека держави - головні наші завдання
  опубліковано 30 липня 2014 року о 18:06

  30 липня під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства Ігоря Швайки у Мінагрополітики відбулася міжвідомча нарада з питань продовольчої безпеки.

  Нарада відбулася на виконання доручення Урядового комітету соціально-економічного розвитку та з питань міжнародного співробітництва задля обговорення завдання щоденного моніторингу обсягів експорту зерна, в тому числі, продовольчої пшениці і жита, та з метою недопущення зниження відповідних запасів понад рівень потреби внутрішнього ринку.

  У заході взяли участь представники Міністерства аграрної політики і продовольства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Державної інспекції сільського господарства України, Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, Державної митної служби України та Державної фіскальної служби.

  «Зараз ми опрацьовуємо конструктивну концепцію стабільного внутрішнього продовольчого забезпечення. Український виробник, зернотрейдер, переробник повинні звикнути до того, що існує заздалегідь розроблений комплекс правил, і незалежно від того, як змінюватиметься ситуація, ці правила працюватимуть: рік, два, три чи п’ять», - зазначив Ігор Швайка під час наради.

  Наступного тижня спеціалісти відомств нададуть власний розроблений план щодо подальших кроків на виконання поставленого завдання.