• In English
 • Уряд зняв законодавчі обмеження щодо служби призовників в органах внутрішніх справ
  опубліковано 29 липня 2014 року о 12:30

  Відповідне рішення було прийняте на засіданні Кабінету Міністрів України 23 липня 2014 року.

  Проект урядової постанови «Про внесення змін до пункту 3 Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ» розроблено фахівцями МВС на виконання відповідного доручення Уряду.

  Нормативний акт має на меті приведення вимог пункту 3 Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ у відповідність до вимог Закону України «Про внесення змін до статі 17 Закону України «Про міліцію» та статті 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

  Зокрема, проектом постанови передбачено виключення заборони щодо прийняття на службу в органи внутрішніх справ призовників.

  Реалізація цього акта дозволить остаточно врегулювати питання щодо надання відстрочки від призову на строкову військову службу особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ на весь період їх служби. Крім того, це дасть змогу зняти в акті Уряду відповідне обмеження щодо неможливості прийняття на службу до органів внутрішніх справ осіб призовного віку.