• In English
 • Чернівецька область розробила для інвесторів детальні паспорти районів
  опубліковано 29 липня 2014 року о 11:50

  За підтримки Чернівецького регіонального центру з інвестицій та розвитку підготовлено інвестиційні паспорти 11 районних центрів Чернівеччини в рамках стратегії залучення інвестицій в економічний розвиток області. Про це повідомив директор Чернівецького РЦІРу Борис Деркач.

   «В інвестиційних паспортах викладено основні показники райцентрів Буковини, а також інформацію про їх конкурентні переваги. З-поміж іншого, надано перелік пропозицій для інвестування за стратегічно важливими для кожного з районів галузями економіки», – зазначив Б. Деркач. «Для інвесторів насамперед актуальною є інформація щодо реєстру земельних ділянок, які пропонуються для реалізації інвестиційних проектів. Тож, ці дані також включені до паспортів», – додав він.

  За словами Б. Деркача, лідерами серед райцентрів у залученні інвестицій є Кіцманський, Вижницький та Глибоцький. До прикладу, за попередній рік підприємства Кіцманського району виробили промислової продукції на суму 313,6 млн. грн. Станом на початок 2014 року загальний обсяг прямих іноземних інвестицій у район за увесь період інвестування становив близько $ 17 млн. грн., а на одного жителя припадає понад $ 239.

  Загалом інвестиційні паспорти районів мають посилити привабливість Чернівецького регіону, у який станом на квітень 2014 року всього залучено понад $ 75 млн. іноземних інвестицій. Понад 45% цих коштів було спрямовано на реалізацію проектів у сфері промисловості.

  Детальніше з інформацією щодо кожного району можна ознайомитися на сайті: http://investchern.cv.ua .