• In English
 • Валерій Гелетей зустрівся зі спільною делегацією Австралійського Союзу та Королівства Нідерланди
  опубліковано 29 липня 2014 року о 13:08

  29 липня Міністр оборони генерал-полковник Валерій Гелетей провів зустріч з представниками спільної делегації Австралійського Союзу та Королівства Нідерланди на чолі з Міністром закордонних справ Австралійського Союзу Джулією Бішоп та Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерланди в Україні паном Кейсом Кломпенхауером.

  Сторони обговорили питання забезпечення безперешкодної діяльності фахівців Міжнародної місії захисту розслідування авіакатастрофи літака “Боїнг-777” “Малайзійських авіаліній” рейсу МН17, створеної з метою сприяння збору доказів та проведення незалежного розслідування на місці катастрофи малайзійського авіалайнера 17 липня 2014 року.

  Міністр оборони України висловив співчуття іноземним представникам з приводу трагічної загибелі їх співвітчизників у небі над Донеччиною.

  «Ця жахлива подія засвідчила, що для проросійських бойовиків, які сьогодні ведуть боротьбу проти єдності України, не існує правил війни. При цьому Російська Федерація, яка контролює їхні дії, не лише не запобігає, а всіляко сприяє ескалації насильства на Сході України, постачаючи терористам найсучасніші зразки озброєння та бойової техніки», – наголосив глава вітчизняного оборонного відомства.

  Генерал-полковник Валерій Гелетей запевнив представників спільної делегації, що Збройні Сили України зроблять все, щоб міжнародні експерти, які працюватимуть на місці авіакатастрофи, отримали безперешкодний доступ до зони події та були надійно захищені.

  Міністр закордонних справ Австралійського Союзу пані Джулія Бішоп та Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерланди в Україні пан Кейс Кломпенхауер подякували українській стороні за підтримку роботи Міжнародної місії та висловили впевненість, що ця місія сприятиме загальним зусиллям світової спільноти щодо встановлення миру на території України.