• In English
 • Молодіжні організації долучаються до створення концепції Державної програми молодіжної політики на 2016-2020 рр.
  опубліковано 29 липня 2014 року о 13:12

  Понад 200 молодіжних організацій України беруть участь у обговоренні концепції Державної програми молодіжної політики на 2016-2020. Обговорення відбувається в рамках Всеукраїнського форуму «Трансформація державної молодіжної політики: Перспектива-2020».

  Концепція Державної програми була розроблена Державним інститутом сімейної та молодіжної політики і є описовим документом, який містить завдання, шляхи їх виконання та індикатори оцінки.

  Державна програма – структурований документ, який передбачає план реалізації по роках, та перелік джерел та обсягів фінансування по роках та напрямках.

  "Україна йде в Європейський Союз. Українська молодь випереджає державу на цьому шляху, самостійно опановуючи європейські цінності, принципи життя і роботи. Саме тому принципово важливо, щоб Концепція отримала максимально широке обговорення від молодіжної громадськості.

  Молодь завжди була і є головною цінністю і ресурсом українського суспільства. Саме це головний принцип програми. Завдання держави – зробити все можливе для розвитку молоді, збільшення її можливостей як всередині країни, так і за її межами.

  В концепції Програми зараз виділено чотири пріоритети, які важливі для підтримки та розвитку української молоді. Це неформальна освіта, працевлаштування, забезпечення житлом та здоровий спосіб життя", - зазначає Дмитро Булатов, Міністр молоді та спорту України.

  По кожному з цих пріоритетів запропоновані кілька проектів, спільних із профільними міністерствами та відомствами.

  "Хочу зазначити, що документ, який обговорюється сьогодні на Форумі – не остаточний. Ми чекаємо на слушні зауваження та пропозиції від молодіжних організацій. Впевнений, в ній може з`явитися п`ятий, шостий, сьомий пріоритети. Це має вирішувати молодь України", - вважає Дмитро Булатов.

  Очікується, що підсумковий текст концепції Державної програми буде готовий до середини вересня нинішнього року.

  Оприлюднення для громадського обговорення тексту Державної програми з молодіжної політики до 2020 року, розробленої на основі Концепції, планується на середину листопада нинішнього року.