• In English
 • У день катастрофи Boing-777 авіація ЗСУ в районі проведення АТО польоти не виконувала, зенітно-ракетні комплекси не застосовувалися
  опубліковано 25 липня 2014 року о 17:00

  Інформація про те, що можливою причиною катастрофи літака Boing-777 (рейс MAS-17) авіакомпанії “Малайзійські авіалінії” 17 липня 2014 року у небі над Донеччиною може бути нештатна ситуація під час проведення тренування підрозділів ППО Повітряних Сил Збройних Сил України не відповідає дійсності та може бути розцінена як спроба вплинути на результати незалежного розслідування трагічної події.

  Про це сьогодні, 25 липня, повідомили у Командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України у відповідь на поширену деякими російськими засобами масової інформації заяву з посиланням на так зване “джерело в одному з силових відомств України”.

  У день катастрофи літака Boing-777 польоти авіації Повітряних Сил Збройних Сил України в районі проведення АТО не виконувалися. Зенітні ракетні комплекси Збройних Сил України не застосовувалися, жодного пуску зенітних керованих ракет не проводилося.

  Довідково. 17 липня цивільний літак Boing-777 (рейс MAS-17) авіакомпанії “Малайзійські авіалінії” виконував рейсовий політ за маршрутом Амстердам (Голландія) – Куала Лумпур (Малайзія) на висоті 10100 метрів.

  О 16.45 літак впав в 3 кілометрах на північний захід від населеного пункту Грабове, Шахтарського району Донецької області.