• In English
 • Національна опера України стала головним гостем Міжнародного оперного фестивалю "Дні опери в Саарема"
  опубліковано 25 липня 2014 року о 12:53

  Заступник Міністра культури - керівника апарату Тамара Мазур перебуває з робочою поїздкою до Естонська Республіка з нагоди презентації України на найбільшому в Балтійському регіоні міжнародному оперному фестивалі «Дні опери в Саарема» (м. Курессааре). Цього року Національна опера України стала головним гостем фестивалю, представивши до уваги гостей  у своєму виконанні оперу «Дон Карлос» Дж. Верді, «Наталка Полтавка» М. Лисенка, а також організацію оперного гала-концерту.

  Під час робочої поїздки Тамара Мазур провела зустріч з Міністром культури Естонської Республіки Урве Тіїдус. Зокрема, вона висловила задоволення сучасним рівнем розвитку політичного діалогу між Україною та Естонською Республікою, відзначивши його інтенсивність протягом останнього часу, в тому числі і розвитку співробітництва у культурно-гуманітарній сфері.

  «Конструктивному та плідному характеру українсько-естонського партнерства відповідають добрі стосунки між закладами та установами культурно-гуманітарної сфери, що живляться традиційною симпатією між нашими народами», - зазначила заступник Міністра культури України.

  Тамара Мазур підкреслила, що українська сторона зацікавлена у вивченні та перейняті досвіду Естонської Республіки для реформування галузі культурної політики і культурного менеджменту в Україні, а також виявила зацікавленість у створенні спільних експертних міжініціативних груп з обміну досвідом на рівні міністерств культури та відповідних підвідомчих інститутів.