• In English
 • На земельній ділянці "Greenfield" створять Вінницький індустріальний парк
  опубліковано 25 липня 2014 року о 10:56

  У Вінниці планують створити індустріальний парк площею 84,2 га. Про це повідомив керівник Вінницького регіонального центру з інвестицій та розвитку Держінвестпроекту Олександр Гавриш.

  «Згідно з планом зонування, парк буде розміщений у Замостянському районі міста на земельній ділянці типу «Greenfield», тобто на так званих «зелених полях»  без будь-яких споруд. Цей план місцева влада затвердила ще у жовтні 2007 року, а нещодавно рішенням сесії міської ради офіційно створено Вінницький індустріальний парк», – розповідає О. Гавриш.

  На території парку хочуть розмістити від 10 до 30 нових інноваційно-промислових об'єктів, які мали б збільшити потенціал економіки міста в 2,5–3,5 рази. Його територію розділили на 4 сектори: для розміщення промислових об'єктів, житлового малоповерхового будівництва, об'єктів суспільного значення й зон рекреації, а також під зведення бізнес-інфраструктури промислової зони (офісів, багатоповерхового будівництва, об'єктів соціально-побутового значення).

  О. Гавриш зазначає, що наразі територія вільна від забудови, розташована на межі міста, вздовж автомагістралі Немирівське шосе. Паралельно до шосе прокладена залізнична транспортна гілка, що дає змогу організувати ефективну перевалку вантажів. До того ж, на відстані 3,5 км від ділянки розташований аеропорт «Гаврішівка». 

  Інвестиційна привабливість території підвищуватиметься за рахунок інженерної підготовки – зокрема заплановано прокладку доріг, інженерних мереж тощо.

  Загалом проект Вінницького індустріального парку має бути реалізований до 2017 року. Створені у парку виробництва дадуть можливість працевлаштувати близько 10 тисяч осіб.