• In English
 • Реформування гуманітарної сфери - запорука розвитку успішного суспільства, - Євген Нищук
  опубліковано 19 липня 2014 року о 17:48

  19 липня 2014 року Міністр культури України Євген Нищук та Перший заступник Міністра культури Олеся Островська-Люта долучились до участі у Міжнародній практичній конференції "Україна: стратегія реформ".

  В рамках роботи одинадцяти тематичних робочих груп, панельних дискусій обговорять належне врядування конституційної і адміністративної реформ, електронне урядування, антикорупційні реформи, реформи у галузі судочинства, енергетики та енергетичної безпеки, інфраструктури, підприємництва, охорони здоров’я. Приділять увагу і впровадженню  реформ у соціальній та гуманітарній політиці – сфері культури, освіти, етнонаціональних питань.

  «Сьогодні дуже важливо піднімати питання щодо втілення реформ в Україні, використовувати міжнародний досвід та не допускати повторення старих помилок. А надто це стосується гуманітарної сфери, де треба змінювати підходи до сприйняття. Багато людей звикли вважати, що культура, освіта є вторинними у розвитку держави, своєрідними «наслідками роботи суспільства», а насправді – все навпаки. Розвиток та реформування гуманітарної сфери – запорука успішного його розвитку», - каже Міністр культури України Євген Нищук. 

  Основною метою проведення практичної конференції організатори називають започаткування ефективного механізму взаємодії влади, громадянського суспільства та міжнародних донорів заради якісного впровадження та планування життєво важливих для України реформ.

  Ініціаторами міжнародної практичної конференції «Україна: Стратегія для реформ» стали Адміністрація Президента України та Кабінет Міністрів України у співпраці з Міжнародним фондом «Відродження». Захід триватиме у Києві з 19 по 21 липня.

  По завершенні організатори планують оголосити про подальші кроки діяльності як тих інститутів підтримки реформ, що вже створені, так і тих, які планується створити.