• In English
 • Ізраїльська компанія зацікавлена в будівництві великомасштабних інфраструктурних проектів в Україні
  опубліковано 17 липня 2014 року о 11:40

  Провідна будівельна ізраїльська компанія «Аштром» розглядає Україну для співпраці в реалізації великомасштабних інфраструктурних проектів.

  Перший заступник Голови Держінвестпроекту України Кирило Бондар провів ділову зустріч із представником концерну «Аштром» Олександром Колодізнером, під час якої було обговорено деталі можливої участі ізраїльської компанії в українських проектах. «Аштром» спеціалізується на будівництві та реконструкції великих інфраструктурних проектів: зокрема, у своїй країні вони здійснили будівництво заводів «Israbeton», «Ashbond», «Itumit» та інших.

  О. Колодізнер наголосив, що компанія цікавиться перспективами реалізації в Україні масштабних інфраструктурних проектів. Він зазначив, що компанія готова розглядати конкретні пропозиції, а відтак здійснювати фінансовий супровід проектів.

  К. Бондар ознайомив представника Аштрому з національними проектами «Повітряний експрес», «Міська кільцева дорога навколо м. Києва» (МКД). Останній проект, реалізація якого запланована на концесійній основі, особливо зацікавила О. Колодізнера.

  Вся необхідна документація з проекту «МКД», за словами К. Бондаря, вже розроблена, а міжнародна корпорація IFC ще торік уклала з проектом угоду на підготовку концесійного конкурсу. Однак, як зауважив перший заступник Голови Держівнестпроекту, всі очікування щодо подальшої реалізації цього проекту пов’язані з рішенням Уряду. Тому наразі сторони домовилися про подальшу підтримку ділових відносин у рамках концесійного проекту «МКД».