• In English
 • НКЦПФР повідомляє про обсяги біржових торгів у червні 2014 року
  опубліковано 16 липня 2014 року о 10:06

  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку підбила підсумки торгів на фондових біржах у шостому місяці 2014 року.

  За даними, зібраними регулятором, на українських торгівельних фондових майданчиках спостерігається зростання обсягу укладених угод у порівняні з минулорічними показниками. Так, у червні цього року було виконано біржових контрактів на суму 36,7 млрд. грн., тоді як аналогічний показник минулого року складав 34,9 млрд. грн.

  Найбільший обсяг контрактів за видами фінансових інструментів зафіксовано з державними облігаціями (30,3 млрд. грн.), облігаціями підприємств (4,2 млрд. грн.) та акціями (1,9 млрд. грн.).

  При цьому на первинному ринку було укладено контрактів на загальну суму 3,2 млрд. грн., тоді як на вторинному – на 33,5 млрд. грн.

  Перше місце за обсягами торгів посіла біржа «Перспектива» (24,3 млрд. грн.), друге – «ПФТС» (10,7 млрд. грн.), а третє – «Київська міжнародна фондова біржа» (0,8 млрд. грн.).

  Детальну інформацію про біржову торгівлю цінними паперами можна переглянути на сайті Комісії у розділі «Моніторинг учасників фондового ринку» у підрубриці «Оперативна інформація».