• In English
 • Держсільгоспінспекція веде роз'яснювальну роботу про недопущення корупційних діянь
  опубліковано 16 липня 2014 року о 09:56

  Корупція в Україні набула ознак системного явища. Вона глибоко укорінилася в повсякденному житті як основний, швидкий і дієвий протиправний засіб вирішення питань, досягнення певних цілей. Питання запобігання та протидія корупції є надзвичайно актуальним для всієї країни, а також одним із пріоритетів державної політики. Державна інспекція сільського господарства України приділяє належну увагу питанню запобіганню проявам корупції в своїй структурі.

  Так, Держсільгоспінспекцією в Харківській області спільно з ГВ БКОЗ Управління СБУ було проведено семінарське заняття з працівниками інспекції на тему: «Застосування Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» при виконанні працівниками своїх повноважень».

  На семінарі велика увага була приділена роз’ясненням кожної статті Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». Представник Управління СБУ в Харківській області поінформував працівників щодо відповідальності за скоєння корупційних діянь.

  Державна інспекція сільського господарства України проводить постійну роз’яснювальну роботу щодо антикорупційного законодавства з метою недопущення правопорушень з боку посадових осіб.