Миколаївщина відправила гуманітарну допомогу до зони проведення АТО
14 липня під патронатом Миколаївської облдержадміністрації, рятувальники
Миколаївщини, спільно з громадою, відправили гуманітарну допомогу, призначену
для людей, які перебувають у зоні проведення антитерористичної операції. Це
стало можливим завдяки небайдужим мешканцям нашого регіону, підприємцям, які
підтримали ініціативу і надали свою продукцію для відправки жителям міста
Краматорськ Донецької області, які опинились у скрутних обставинах.
Голова Миколаївської ОДА Микола Романчук взяв це
питання під особистий контроль, а організаційні моменти були покладені на
Головне управління ДСНС України у Миколаївській області.
У супроводі машини служби безпеки дорожнього руху Головного управління ДСНС
України у Миколаївській області великовантажний автомобіль Служби із
продуктовими наборами відправився до м.Краматорськ.
Підприємства області, які долучились до
цієї гуманної справи виділили для допомоги продукти власного виробництва:
цукор, олію, крупи, макарони, муку, сир, соки, мінеральну воду, згущене молоко,
консервовані овочі.
Микола Романчук зазначив: «В цей непростий для
нас час ми маємо бути єдиними. Ми всі діти однієї Батьківщини – України. В
наших силах надавати допомогу людям, яким вона вкрай необхідна».