• In English
 • Миколаївщина відправила гуманітарну допомогу до зони проведення АТО
  опубліковано 14 липня 2014 року о 11:36

  14 липня під патронатом Миколаївської облдержадміністрації, рятувальники Миколаївщини, спільно з громадою, відправили гуманітарну допомогу, призначену для людей, які перебувають у зоні проведення антитерористичної операції. Це стало можливим завдяки небайдужим мешканцям нашого регіону, підприємцям, які підтримали ініціативу і надали свою продукцію для відправки жителям міста Краматорськ Донецької області, які опинились у скрутних обставинах.

  Голова Миколаївської ОДА Микола Романчук взяв це питання під особистий контроль, а організаційні моменти були покладені на Головне управління ДСНС України у Миколаївській області.

  У супроводі машини служби безпеки дорожнього руху Головного управління ДСНС України у Миколаївській області великовантажний автомобіль Служби із продуктовими наборами відправився до м.Краматорськ. Підприємства області, які  долучились до цієї гуманної справи виділили для допомоги продукти власного виробництва: цукор, олію, крупи, макарони, муку, сир, соки, мінеральну воду, згущене молоко, консервовані овочі.

  Микола Романчук зазначив: «В цей непростий для нас час ми маємо бути єдиними. Ми всі діти однієї Батьківщини – України. В наших силах надавати допомогу людям, яким вона вкрай необхідна».