• In English
  • Землевпорядники Рівненщини для військовослужбовців, які беруть участь в АТО, визначили земельні масиви площею 545,3 га
    опубліковано 14 липня 2014 року о 11:20

    Для реалізації ініціативи Голови Держземагентства Сергія Рудика щодо надання земельних ділянок військовослужбовцям Збройних сил України, які беруть участь в антитерористичній операції, фахівці територіальних органів Держземагентства у Рівненській області перевірили наявність земель запасу державної та комунальної власності для зазначених потреб. Загальна площа підібраних земельних ділянок становить 545,3 га, з них: 289,8 га – для ведення садівництва і дачного будівництва та 255,5 га – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

    «Землевпорядники Рівненщини в межах населених пунктів постаралися вибрати земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) із наявними комунікаціями та інфраструктурою. За межами населених пунктів відібрані земельні ділянки поблизу міст та селищ. При цьому у вибрані масиви увійшли наділи, сформовані за результатами інвентаризації земель. Зведені матеріали про землі, які можуть бути передані у власність військовослужбовцям, фахівці Головного управління передали Держземагентству України», – повідомила начальник Головного управління Держземагентства в області Світлана Богатирчук-Кривко під час наради у Рівненській облдержадміністрації. Вона також запевнила, що при зверненні військовослужбовців, які беруть участь в АТО, до органів земельних ресурсів їм буде надана усестороння допомога та сприяння.