• In English
 • Держінвестпроект і ТПП співпрацюватимуть у залученні інвестицій і реалізації нацпроектів
  опубліковано 11 липня 2014 року о 11:48

  10 липня відбулося підписання угоди про співпрацю між Держінвестпроектом України та Торгово-промисловою палатою України, повідомляє прес-служба Держінвестпроекту.

  «Агентство та Торгово-промислова палата України разом працюватимуть над активізацією залучення іноземних інвесторів в Україну та формуванням позитивного іміджу за кордоном, - сказав Голова Держінвестпроекту С. Євтушенко. – Я переконаний, що ця угода про співпрацю буде наповнена конкретними діями, а, зокрема, – організацією спільних заходів для іноземних та вітчизняних інвесторів, інформуванням щодо можливостей та перспектив української економіки міжнародним партнерам, а також реалізацією національних проектів».

  Голова Держінвестпроекту додав, що одним із основних напрямів співпраці з Торгово-промисловою палатою буде реалізація національних проектів «Технополіс» та «Індустріальні парки».

  Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков наголосив, що угода про співпрацю з Агентством є дуже знаковою, оскільки завдяки такому кроку дві вагомі структури створюють новий потужний інструмент для залучення як внутрішніх так і зовнішніх інвестицій.

  Після підписання угоди представники ДІП та ТПП обговорили організацію можливих маркетингових заходів в найближчі місяці, зокрема з ІТ-сфери та АПК.