• In English
 • У Міноборони визначено склад комісії Громадської ради з контролю за розподілом та витрачанням благодійних внесків
  опубліковано 09 липня 2014 року о 18:07

  У Міністерстві оборони України видано наказ про склад комісії Громадської ради при Міністерстві оборони України з контролю за розподілом та витрачанням благодійних внесків.

  Головою комісії призначено члена Комітету Громадської ради при Міністерстві оборони України з питань соціального захисту, адаптації та професійної перепідготовки військовослужбовців, осіб звільнених у запас або відставку, членів їх сімей та працівників Збройних Сил України, заступника голови Національного форуму профспілок України Кабанченка Г. В. Члени комісії: член Національного форуму профспілок України Маматов О. Л., члени Всеукраїнської спілки безквартирних офіцерів Самарцев С. В. та Шевченко І. Ю.,  члени Всеукраїнської громадської організації імені П. І. Пирогова “Військова медицина України” Тищенко В. Л. та Палій С. Р., член Всеукраїнської громадської організації “Спілка офіцерів України” Осінчук О. М.

  Основним завданням комісії Громадської ради при Міністерстві оборони України з контролю за розподілом та витрачання благодійних внесків є здійснення громадського контролю за використанням благодійних внесків від фізичних та юридичних осіб, які надходять для забезпечення боєздатності і функціонування Збройних Сил України.

  Згідно з документом, керівникам структурних підрозділів Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України та інших органів військового управління, військових частин, установ та організації вказано сприяти роботі комісії Громадської ради при Міністерстві оборони України з контролю за розподілом та витрачання благодійних внесків та надавати необхідну інформацію відповідно до вимог чинного законодавства України.