• In English
 • У широкому експертному колі обговорили проект антикризового плану Мінкультури на 2014-2015 роки
  опубліковано 09 липня 2014 року о 18:03

  У Міністерстві культури України під головуванням Міністра культури України Євгена Нищука та першого заступника Міністра Олесі Островської-Лютої відбулося обговорення проекту антикризового плану дій Міністерства на 2014-2015 роки (короткострокові пріоритети). До наради залучили  широке коло експертів, що представляють різні сфери мистецтва та гуманітарного сектору.

  Серед інших, у обговореннях взяли участь Людмила Гарбузрадник Віце-прем‘єр-міністра України Олександра Сича; Андрій Різоль - генеральний директор компанії «ВАВІЛОН», кіно- і музичний продюсер; Микола Скиба - директор і співзасновник ГО «Агенція культурних стратегій»; Ігор Щербаков - сучасний український композитор, заслужений діяч мистецтв України, голова Київської організації національної спілки композиторів України; Катерина Ботанова - директор Фундації "Центр сучасного мистецтва"; Ігор Пошивайло – голова Музейної ради, заступник директора з наукової роботи НЦНК «Музей Івана Гончара»; Олена Правило – кіно-продюсер; Олександр Буценко – директор Українського Центру Культурних досліджень при Міністерстві культури України та інші.

  «Короткостроковий антикризовий план дій -  це, власне, перший крок до здійснення реформи як у культурній царини в цілому, так і до зміни формату роботи Міністерства, зокрема» - зазначив Міністр культури Євген Нищук.    

  До 1 серпня за результатами обговорення проект документа буде доопрацьовано, також буде проведено ще ряд додаткових консультацій із експертами  та провідними фахівцями у галузі культури.

  Наступними кроками стануть розробка середньо- і довгострокової культурної політики - до 2017 і до 2020 років відповідно.