• In English
 • Мінінфраструктури: Встановлені факти порушень у фінансово-господарської діяльності аеропорту "Бориспіль" за колишнього керівництва
  опубліковано 09 липня 2014 року о 12:25

  Під час перевірки фінансово-господарської діяльності аеропорту «Бориспіль»  за 2011 – 2014 рік були виявлені численні порушення. Матеріали щодо встановлених фактів найближчим часом будуть передані до правоохоронних органів, повідомив заступник Міністра інфраструктури Петро Пінкас.

  Він зазначив, що не зафіксовано зловживань нинішнім керівництвом підприємства.

  «Управління внутрішнього аудиту Мінінфраструктури завершує перевірку фінансово-господарської діяльності аеропорту. Виявлено достатньо багато порушень та зловживань з 2011 до 2014 року. Матеріали в установленому порядку будуть  найближчим часом передані до правоохоронних органів. Свою функцію як орган управління майном Міністерство виконало. Ми й надалі будемо моніторити діяльність аеропорту», - наголосив Петро Пінкас.

  Він зауважив, що Мінінфраструктури не в праві оприлюднювати встановлені факти порушень. За роз’ясненнями та контролем за прискоренням проведення розслідування громадськість має звертатися до правоохоронних органів.