• In English
 • Мінінфраструктури проведе інвентаризацію транспортних та поштових об'єктів для остаточного підрахунку збитків на сході
  опубліковано 07 липня 2014 року о 15:12

  Міністерство інфраструктури створює робочу комісію для інвентаризації на об’єктах транспортної та поштової інфраструктури у східних регіонах для з’ясування завданих збитків. Про це під час брифінгу 7 липня у Кабінеті Міністрів України повідомив Міністр інфраструктури України Максим Бурбак.

  «Робоча комісія з’ясовуватиме інформацію стосовно всіх збитків. Після чого відразу розпочнемо роботи по відновленню нашої інфраструктури», - сказав він.

  Максим Бурбак розповів, що, за попередніми даними, на Луганщині та Донеччині пошкоджено по три мостових переходи та по дві штучні споруди. Крім того, орієнтовно 705 км доріг у Луганській та 298 км – у Донецькій областях потребують відновлення. «Усі ці дані наразі ще уточнюються. Так само й по залізничній інфраструктурі. Окремо висловлюю подяку залізничникам, які навіть в умовах антитерористичної операції відновлювали підірвані ділянки і забезпечували рух поїздів», - зазначив Міністр. Він додав, що після відновлення доступу до аеропортів у Донецьку та Луганську там теж буде проведено інвентаризацію для з’ясування завданої шкоди.

  Потребують відновлювальних робіт й декілька відділень Укрпошти у Слов’янську, після чого вони запрацюють у повному обсязі. А у Краматорську, за словами Максима Бурбака, відділення поштового зв’язку працюють у штатному режимі.