• In English
  • Валерій Гелетей: Ядро колони терористів, які тікали зі Слов'янська, було знищене
    опубліковано 07 липня 2014 року о 14:50

    Міністр оборони України генерал-полковник Валерій Гелетей безпосередньо із зони проведення антитерористичної операції розповів в ексклюзивному інтерв’ю “ТСН. Тиждень”, що ядро колони терористів, які тікали зі Слов’янська, було знищене.

    «Інформація про те, що будуть відходити бойовики, надходила постійно, але про те, що буде колона, дізналися в останню хвилину. І коли отримали інформацію, були задіяні відповідні підрозділи на одному з блокпостів. Дочекалися цю колону, були готові та дали бій. На автошляху з міста Слов’янськ на Артемівськ десятки важкої техніки, багато вбитих сепаратистів. Зрозуміло, що колона була досить довгою за протяжністю, і одночасно знешкодити всю колону було непросто, місцевість дозволяла їм сховатися у різних місцях. Але це не свідчить про те, що їм була надана можливість втекти. Я вважаю, що ядро, а це понад десять одиниць важкої техніки, було знешкоджене», – розповів генерал-полковник Валерій Гелетей.

    Міністр оборони відзначив, що сьогодні у Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України є чітка стратегія перемоги на Донбасі: - «Ті кроки, що проводилися Президентом України, починаючи з одностороннього припинення вогню. На сьогодні максимально задіяна зброя – танкова дивізія, військова авіація, десантники, спецназ. Зараз боєць одягнутий, взутий, є бронежилет, озброєння, і ми знаємо, що робити, – повідомив генерал-полковник Валерій Гелетей.