• In English
 • Україна підтримує діяльність Міжнародної дорадчої групи зі спостереження за розслідуванням актів насильства
  опубліковано 04 липня 2014 року о 19:47

  Україна підтримує діяльність Міжнародної дорадчої групи зі спостереження за розслідуванням актів насильства, що мали місце в Україні в листопаді 2013 р. – лютому 2014 р.

  4 липня 2014 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з Головою Міжнародної дорадчої групи (МДГ) Ніколасом Братца, який перебуває в Україні з візитом у рамках повноважень, наданих Комітетом міністрів Ради Європи.

  Сторони обговорили результати та перспективи роботи Групи. Міністр висловив переконання, що її діяльність сприяє відновленню довіри громадян України до влади та правосуддя.

  «Розслідування, за яким ретельно спостерігає Міжнародна дорадча група, відбувається відповідно до вимог Європейської конвенції з прав людини та основоположних свобод і практики Європейського суду з прав людини», - зазначив Міністр.

  Міжнародну дорадчу групу зі спостереження за розслідуванням актів насильства, що мали місце в Україні у період з 30 листопада 2013 року по кінець лютого 2014 року, було створено за ініціативи Генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда у лютому ц.р. До її складу, окрім Н.Братца, увійшли  колишній суддя Європейського суду з прав людини від України, доктор юридичних наук В.Буткевич, український правозахисник О.Анпілогов та експерти Ради Європи.